Skip to content

Calvin Klein

Euphoria Men Intense Eau de Toilette 100 ml

$57.95100 ml, $0.58/ml

Lowest in-stock US price, at Perfumania DiscounterSep 29, 202630-day returnsFree shipping over $59

We may earn a commission when you buy through links on this page. It never changes the order of prices.

The verdict

Tracking since Sep 29, 2026

Buy nowTypicalWait

Day 1 of 30. The verdict appears after 30 days of daily store prices, in 29 days. We never fill in history we did not see.

The cheapest in-stock Euphoria Men Intense Eau de Toilette 100 ml in the US today is $57.95 at Perfumania, or $0.58 per ml. Tracking since Sep 29, 2026. Prices checked Sep 29, 2026.

Before a full bottle

Try it first.

No blind buys: smaller ways to live with Euphoria Men Intense for a week before you commit.

Decants and samples are poured or rebottled by these shops, not by the brand. Prices and stock vary by scent; check before you buy.

Checked Sep 29, 2026

Sizes and prices

  • 100 ml 3.4 ozBest value$57.95at Perfumania, Sep 29, 2026$0.58/ml

Price per ml uses the size printed on the box. Testers, unboxed bottles and gift sets never set the headline price. List prices come from Calvin Klein's own US store.

Check any price

Is it a deal?

Saw Euphoria Men Intense somewhere else?

Type the price from any store, a sale or a discounter. We compare it with the brand's US list price, with store prices over the last 90 days once we have 30 days of them, and with the next dated sale.

Cheapest first, never by commission

Where to buy

We may earn a commission when you buy through links on this page. It never changes the order of prices.

  1. Perfumania

    100 ml · Discounter

    As of Sep 29, 2026 · 30-day returns · Free shipping over $59

    $57.95$86$0.58/ml
    Shop →

    $1.05 short of Perfumania's free shipping ($59 and up).

Before a full bottle

Try it first.

No blind buys: smaller ways to live with Euphoria Men Intense for a week before you commit.

Decants and samples are poured or rebottled by these shops, not by the brand. Prices and stock vary by scent; check before you buy.

Price alert

Name your price for Euphoria Men Intense.

We check every tracked US retailer each day and email you once when it happens.

Tell me when

One email when it happens, then the alert ends. We confirm your address before anything is sent.

The composition

The brand does not list notes for this fragrance on its own site, so we don't either.

Concentration
Eau de Toilette
Marketed as
masculine

Calvin Klein's own US store can't be read by our fetcher, so the name, concentration and sizes on this page come from Perfumania's product feed, checked against several of the retailer's listings and its product description.

Sources: retailer product feeds

Questions and answers

What is the cheapest price for Euphoria Men Intense Eau de Toilette right now?

The cheapest in-stock Euphoria Men Intense Eau de Toilette 100 ml in the US today is $57.95 at Perfumania, or $0.58 per ml. Tracking since Sep 29, 2026. Prices checked Sep 29, 2026.

Which size of Euphoria Men Intense Eau de Toilette is the best value?

The 100 ml bottle is the best value per ml at today's lowest retailer prices: $0.58 per ml. Price per ml uses the size printed on the box.

Is now a good time to buy Euphoria Men Intense Eau de Toilette?

We started tracking Euphoria Men Intense Eau de Toilette on Sep 29, 2026. The buy-or-wait verdict appears after 30 days of prices.

What is the lowest price Euphoria Men Intense Eau de Toilette has been?

The lowest in-stock price we have recorded for the 100 ml bottle is $57.95, on Sep 29, 2026. Tracking began Sep 29, 2026.