| Amethyst Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $103list | $1.37/ml | |
| Butterfly perfume bottle Parfum2003 | 60 ml | $950list | $15.83/ml | |
| Collectible Crystal Flacon « Athlètes » Eau de Parfum | 100 ml | $1,450list | $14.50/ml | |
| Collectible Crystal Flacon « Bouddha » Eau de Parfum | 30 ml | $1,200list | $40.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon « Panthère » Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon « Phénix » Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Aigle” Eau de Parfum | 100 ml | $1,100list | $11.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Anémone” Extrait de Parfum | 150 ml | $1,800list | $12.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Butterfly” Eau de Parfum | 60 ml | $1,200list | $20.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Libellule” Extrait de Parfum | 100 ml | $1,800list | $18.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Plume” Extrait de Parfum | 100 ml | $1,800list | $18.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Sillage” Extrait de Parfum | 30 ml | $1,800list | $60.00/ml | |
| Collectible Crystal Flacon “Séduction” Extrait de Parfum | 100 ml | $1,800list | $18.00/ml | |
| Crystal Collectible Bottle "Empreinte Animale" Extrait de Parfum | 200 ml | $1,800list | $9.00/ml | |
| Crystal Collectible Bottle "Les Muses" Extrait de Parfum | 60 ml | $1,800list | $30.00/ml | |
| Crystal Collectible Bottle “Fougères” Extrait de Parfum | 80 ml | $1,800list | $22.50/ml | |
| Crystal Collectible Bottle “Naïade” Extrait de Parfum | 100 ml | $1,800list | $18.00/ml | |
| Crystal Collectible Flacon "Magma" Extrait de Parfum | 60 ml | $1,800list | $30.00/ml | |
| Crystal Collectible Flacon “Bacchantes” Extrait de Parfum | 100 ml | $1,800list | $18.00/ml | |
| Dualité, Crystal Edition Extrait de Parfum | 340 ml | $41,250list | $121.32/ml | |
| Encre Indigo Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $95list | $1.39/ml | |
| Encre Noire Eau de Toilette | 50 ml, 100 ml | $95list | $1.29/ml | |
| Encre Noire Sport Eau de Toilette | 100 ml | $115list | $1.15/ml | 1 |
| Encre Noire À L’Extrême Eau de Parfum | 100 ml | $139list | $1.39/ml | |
| Flacon Fusion , Perfume Extract Extrait de Parfum | 20 ml | $28,000list | $1400.00/ml | |
| Hommage Alain Delon Eau de Parfum | 100 ml | $74list | $0.74/ml | |
| Jaguar Crystal I Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| L'Amour Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $81list | $1.76/ml | |
| L'Amour, Crystal Flacon Extrait de Parfum | 100 ml | $1,800list | $18.00/ml | |
| L'Insoumis ma Force Eau de Toilette | 100 ml | $129list | $1.29/ml | |
| La valse hésitation René Magritte and Lalique 2025 Extrait de Parfum | 250 ml | $2,600list | $10.40/ml | |
| Le Parfum | 50 ml, 100 ml | $125list | $1.76/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Blue Rise Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Electric Purple Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Floral Bronze Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Glorious Indigo Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Imperial Green Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Infinite Shine Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Pink Paradise Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Spicy Electrum Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Sweet Amber Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Velvet Plum Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Les Compositions Parfumées, Woody gold Eau de Parfum | 100 ml | $250list | $2.50/ml | |
| Living Lalique, Crystal Flacon Extrait de Parfum | 120 ml | $1,800list | $15.00/ml | |
| Mon Premier Cristal "Lumiere", Absolu De Parfum | 80 ml, 100 ml | $170list | $1.70/ml | |
| Mon Premier Cristal "Sensuel" , Absolu De Parfum | 80 ml, 100 ml | $170list | $1.70/ml | |
| Mon Premier Cristal "Tendre" , Absolu De Parfum | 80 ml, 100 ml | $170list | $1.70/ml | |
| Mon Premier Cristal Blooming "Lumiere", Absolu De Parfum | 80 ml | $1,200list | $15.00/ml | |
| Mon Premier Cristal Blooming "Sensuel", Absolu De Parfum | 80 ml | $1,200list | $15.00/ml | |
| Mon Premier Cristal Blooming "Tendre" Absolu De Parfum | 80 ml | $1,200list | $15.00/ml | |
| Noir Premier, Illusion Captive 1898 Eau de Parfum | 100 ml | $320list | $3.20/ml | |
| Noir Premier, Or Intemporel 1888 Eau de Parfum | 100 ml | $320list | $3.20/ml | |
| Noir Premier, Plume Blanche 1901 Eau de Parfum | 100 ml | $320list | $3.20/ml | |
| Noir Premier, Rose Royale 1935 Eau de Parfum | 100 ml | $300list | $3.00/ml | |
| Perles de Lalique Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $103list | $1.37/ml | |
| Pour Homme Lion Eau de Parfum | 125 ml | $135list | $1.08/ml | |
| Rêve D'Infini Eau de Parfum | 30 ml, 100 ml | $81list | $1.76/ml | |
| Satine, Crystal Flacon Extrait de Parfum | 40 ml | $1,800list | $45.00/ml | |
| Soleil Lalique Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $81list | $1.76/ml | |
| Soleil Lunar Lalique Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $81list | $1.76/ml | |
| Soleil Vibrant Lalique Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $81list | $1.76/ml | |
| White Eau de Toilette | 125 ml | $129list | $1.03/ml | |
| White In Black Eau de Parfum | 125 ml | $135list | $1.08/ml | |
| White, Crystal Flacon Extrait de Parfum | 50 ml | $6,850list | $137.00/ml | |
| de Lalique Eau de Parfum | 100 ml | $176list | $1.76/ml | |
| for Bentley Blue Crystal Edition Eau de Parfum | 40 ml | $6,200list | $155.00/ml | |
| for Bentley Crystal Edition Eau de Parfum | 100 ml | $4,800list | $48.00/ml | |