| Amber Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $330list | $4.95/ml | |
| Astor Place Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $4.50/ml | |
| Astor Place with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| B9 Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $330list | $4.40/ml | |
| Beekman Place Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $4.70/ml | 1 |
| Bejeweled Swarovski Custom Order Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Bleecker Street Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.70/ml | 4 |
| Bond NO.9 Dubai Blue Diamond Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Bond NO.9'S Island Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Bond Number One Swarovski Eau de Parfum | 100 ml | $650list | $6.50/ml | |
| Brooklyn Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Central Park South Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $295list | $4.40/ml | |
| Central Park West Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $295list | $4.40/ml | |
| Chelsea Flowers Eau de Parfum | 100 ml | $400list | $4.00/ml | |
| Chelsea Flowers with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 50 ml | $650list | $13.00/ml | |
| Chelsea Nights Eau de Parfum | 100 ml | $700list | $7.00/ml | 1 |
| Chez Bond Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.70/ml | 1 |
| Chic Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Chic Swarovski Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Chinatown Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.20/ml | |
| Chinatown with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Coney Island Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Couture with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $850list | $8.50/ml | |
| Dubai Amber Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Amethyst Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Black Sapphire Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Citrine Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Diamond Eau de Parfum | 100 ml | $1,000list | $10.00/ml | |
| Dubai Diamond Collection in Jet & Crystal Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Dubai Diamond Collection in Ruby Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Dubai Diamond Emerald Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Dubai Emerald Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Garnet Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Gold Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Indigo Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Jade Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | 1 |
| Dubai Platinum Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Dubai Ruby Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Eau de New York Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Fashion Avenue Eau de Parfum | 50 ml | $275list | $5.50/ml | |
| Fidi Eau de Parfum | 100 ml | $460list | $4.60/ml | |
| Fling Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Florida's Favorite Swarovski Eau de Parfum | 100 ml | $525list | $5.25/ml | |
| Flowers Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.70/ml | |
| Flowers Bejeweled Eau de Parfum | 100 ml | $1,300list | $13.00/ml | |
| Flowers Swarovski Eau de Parfum | 100 ml | $700list | $7.00/ml | |
| Forever Eau de Parfum | 100 ml | $550list | $5.50/ml | |
| Forever Swarovski Disco Ball Eau de Parfum | 100 ml | $1,300list | $13.00/ml | |
| Gardenia Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Gold Coast Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Gold Street Eau de Parfum | 100 ml | $490list | $4.90/ml | |
| Good Oud Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Governors Island Eau de Parfum | 100 ml | $450list | $4.50/ml | |
| Greenpoint Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | 1 |
| Greenwich Village Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $4.70/ml | 2 |
| Greenwich Village Bejeweled with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Greenwich Village with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $490list | $4.90/ml | |
| Hamptons Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.50/ml | |
| Harrods Rose Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $290list | $4.50/ml | |
| Harrods for Her Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $290list | $4.50/ml | |
| Harrods for Him Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $290list | $4.50/ml | |
| High Line Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $4.50/ml | |
| Jones Beach Eau de Parfum | 100 ml | $420list | $4.20/ml | |
| Lafayette Street Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $4.70/ml | 2 |
| Liberty Island Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Madison Avenue Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.50/ml | 1 |
| Madison Avenue with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Madison Soiree Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Madison Square Park Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.40/ml | |
| Manhattan Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $245list | $3.60/ml | |
| Montauk Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $245list | $3.60/ml | |
| Musk Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $325list | $4.40/ml | |
| Musk Made with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| My New York Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $320list | $4.70/ml | 1 |
| My New York with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $480list | $4.80/ml | |
| My Oud Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| New Bond ST. Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $330list | $4.70/ml | |
| New Bond ST. Bejeweled with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $1,000list | $10.00/ml | |
| New Haarlem Eau de Parfum | 100 ml | $440list | $4.40/ml | |
| Nights Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.70/ml | |
| Nights Solo Skyline Edition Eau de Parfum | 100 ml | $1,000list | $10.00/ml | |
| Nights with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $490list | $4.90/ml | |
| NoMad Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $6.90/ml | |
| NoMad WITH SWAROVSKI CRYSTALS Eau de Parfum | 100 ml | $550list | $5.50/ml | |
| Nolita Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $4.70/ml | |
| Nolita with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $490list | $4.90/ml | |
| Nomad in Tanzanite Eau de Parfum | 100 ml | $1,300list | $13.00/ml | |
| Nouveau Bowery Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.10/ml | |
| Nuits de Noho Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.20/ml | |
| Nuits de Noho with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $480list | $4.80/ml | |
| Ny Secret Gardens Eau de Parfum | 100 ml | $700list | $7.00/ml | |
| OUD Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $400list | $6.00/ml | |
| Off-Broadway Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.70/ml | |
| Off-Broadway with Lipstick Eau de Parfum | 100 ml | $440list | $4.40/ml | |
| Oud Supreme Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Park Avenue Eau de Parfum | 100 ml | $360list | $3.60/ml | |
| Park Avenue South Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $4.20/ml | |
| Park Avenue South Made with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $380list | $3.80/ml | |
| Patchouli Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $325list | $4.45/ml | |
| Perfumista Avenue Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $360list | $4.85/ml | |
| Perfumista Avenue Solo Bejeweled Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Queens Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $295list | $4.20/ml | |
| Riverside Drive Eau de Parfum | 100 ml | $440list | $4.40/ml | |
| Sag Harbor Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Shelter Island Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $275list | $3.60/ml | |
| Signature Perfume Bejeweled Eau de Parfum | 100 ml | $1,200list | $12.00/ml | |
| Signature Scent Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $4.90/ml | |
| So New York Eau de Parfum | 100 ml | $360list | $3.60/ml | |
| Soho Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $295list | $4.40/ml | |
| Spring Fling Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Spring Fling with Mother's Day Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $520list | $5.20/ml | |
| Spring Fling with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Super Oud Eau de Parfum | 100 ml | $600list | $6.00/ml | |
| Sutton Place Eau de Parfum | 100 ml | $460list | $4.60/ml | 1 |
| The 1,001 Nights Solo Superstar Eau de Parfum | 100 ml | $1,000list | $10.00/ml | |
| The Scent of Peace Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $335list | $4.70/ml | |
| The Scent of Peace Natural Eau de Parfum | 100 ml | $490list | $4.90/ml | |
| The Scent of Peace for All Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $370list | $4.85/ml | |
| The Scent of Peace for Him Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $295list | $4.70/ml | 2 |
| Tribeca Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $345list | $4.70/ml | 2 |
| Tribeca with Swarovski Crystals Eau de Parfum | 100 ml | $485list | $4.85/ml | |
| Tuxedo Park Eau de Parfum | 100 ml | $470list | $4.70/ml | |
| Wall Street Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $295list | $4.50/ml | 1 |
| West Side Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $265list | $3.95/ml | |