Illustration drawn by EauIndex from the listed notes and concentration. Not a product photo.
Kayali/Eau de Parfum
Boujee Kitty Caramel Milk 22 Eau de Parfum
Boujee Kitty Caramel Milk 22 Eau de Parfum is sold in 50 ml. The brand's list price for 50 ml is $105, or $2.10 per ml. Live retailer prices are being added.
List price, 50 ml
Kayali's own US list price. Live retailer prices appear as feeds connect.
The buy-or-wait verdict appears after 30 days of daily retailer prices. We never fill in history we did not see.
Next saleUlta Beauty Fall Haul, until Oct 3, 2026 (on now).Is it worth waiting? →
Before a full bottle
Try it first.
No blind buys: smaller ways to live with Boujee Kitty Caramel Milk 22 for a week before you commit.
Decants
Scent Split
Decants from $3.99
1, 2, 5 and 9 ml sprays poured from full bottles; price varies by fragrance.
Decanted by Scent Split, not by the brand.
Search Scent Split →Source, checked Sep 27, 2026Samples
MicroPerfumes
Sample vials and travel sprays
0.75 ml vials, 5 and 10 ml travel sprays; vials about $3 to $11.
Rebottled by MicroPerfumes, which says it has no agreement with the brands.
Search MicroPerfumes →Source, checked Sep 27, 2026Subscription
Scentbird
8 ml a month, $17.95
A monthly subscription: one 8 ml atomizer a month ($2.24 per ml), first month $8.97. Cancel any time; check the catalog for this scent.
See the subscription →Source, checked Sep 27, 2026
Decants and samples are poured or rebottled by these shops, not by the brand. Prices and stock vary by scent; check before you buy.
No. 01
Sizes and prices
- 50 ml 1.7 ozBest value$105brand list price$2.10/ml
Price per ml uses the size printed on the box. Testers, unboxed bottles and gift sets never set the headline price. List prices come from Kayali's own US store, checked Sep 27, 2026.
Before a full bottle
Try it first.
No blind buys: smaller ways to live with Boujee Kitty Caramel Milk 22 for a week before you commit.
Decants
Scent Split
Decants from $3.99
1, 2, 5 and 9 ml sprays poured from full bottles; price varies by fragrance.
Decanted by Scent Split, not by the brand.
Search Scent Split →Source, checked Sep 27, 2026Samples
MicroPerfumes
Sample vials and travel sprays
0.75 ml vials, 5 and 10 ml travel sprays; vials about $3 to $11.
Rebottled by MicroPerfumes, which says it has no agreement with the brands.
Search MicroPerfumes →Source, checked Sep 27, 2026Subscription
Scentbird
8 ml a month, $17.95
A monthly subscription: one 8 ml atomizer a month ($2.24 per ml), first month $8.97. Cancel any time; check the catalog for this scent.
See the subscription →Source, checked Sep 27, 2026
Decants and samples are poured or rebottled by these shops, not by the brand. Prices and stock vary by scent; check before you buy.
Price alert
Name your price for Boujee Kitty Caramel Milk 22.
We email you once when a US store lists it at or below your price. Store prices start as retailer feeds connect.
No. 02
The composition
The brand does not list notes for this fragrance on its own site, so we don't either.
Sources: Kayali site
No. 03
Alternatives to Boujee Kitty Caramel Milk 22
Dua Fragrances
Caramel Meow Extrait de ParfumDua Fragrances says:
Kayali Boujee Kitty Caramel Milk dupe
sourceShop at Dua Fragrances →The brand's own site
Dupes listed here are the dupe brands' own statements about what inspired them, quoted with a link to the source. EauIndex does not claim any two fragrances smell the same. Neither EauIndex nor these brands are affiliated with the original fragrance house. Brand names are used only to identify products. All alternatives
No. 04
Questions and answers
What is the cheapest price for Boujee Kitty Caramel Milk 22 Eau de Parfum right now?
Boujee Kitty Caramel Milk 22 Eau de Parfum is sold in 50 ml. The brand's list price for 50 ml is $105, or $2.10 per ml. Live retailer prices are being added.
Is now a good time to buy Boujee Kitty Caramel Milk 22 Eau de Parfum?
We give a buy-or-wait verdict after 30 days of daily retailer prices. Price tracking for this fragrance starts when retailer feeds are connected.
What are the dupes for Boujee Kitty Caramel Milk 22 Eau de Parfum?
Dua Fragrances describes Caramel Meow as inspired by Boujee Kitty Caramel Milk 22. These are the dupe brands' own statements; EauIndex and those brands are not affiliated with Kayali.