| Amber Intrigue Eau de Parfum | 50 ml | $405list | $8.10/ml | 1 |
| Azure Lime Eau de Parfum | 50 ml | $300list | $6.00/ml | 1 |
| Bitter Peach Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $265list | $8.10/ml | 8 |
| Bitter Peach Body Mist | 120 ml | $130list | $1.08/ml | |
| Black Lacquer Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $265list | $8.10/ml | 2 |
| Black Orchid Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 150 ml | $125list | $1.87/ml | 5 |
| Black Orchid Eau de Toilette | 50 ml, 100 ml | $140list | $2.00/ml | |
| Black Orchid Parfum | 50 ml, 100 ml | $205list | $3.00/ml | 1 |
| Black Orchid Body Mist | 120 ml | $65list | $0.54/ml | |
| Black Orchid Reserve Parfum | 50 ml, 100 ml, 250 ml | $205list | $3.00/ml | |
| Bois Marocain Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $202list | $6.00/ml | 1 |
| Bois Pacifique Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $165list | $2.40/ml | 2 |
| Café Rose Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $125list | $2.40/ml | 3 |
| Cherry Smoke Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $265list | $8.10/ml | 4 |
| Costa Azzurra Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $165list | $2.40/ml | 2 |
| Costa Azzurra Parfum | 100 ml | $300list | $3.00/ml | 2 |
| Eau De Grey Vetiver Eau de Toilette | 50 ml, 100 ml | $140list | $2.00/ml | |
| Eau de Soleil Blanc Eau de Toilette | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $100list | $2.00/ml | |
| Eau d’Ombré Leather Eau de Toilette | 50 ml, 100 ml | $140list | $2.00/ml | |
| Electric Cherry Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $265list | $6.30/ml | 3 |
| Electric Cherry Body Mist | 120 ml | $130list | $1.08/ml | |
| Figue Érotique Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 250 ml | $265list | $5.40/ml | 1 |
| Fougère D'Argent Eau de Parfum | 50 ml | $300list | $6.00/ml | |
| Fucking Fabulous Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml | $265list | $5.40/ml | 3 |
| Fucking Fabulous Parfum | 50 ml | $545list | $10.90/ml | |
| Fucking Fabulous Body Mist | 120 ml | $130list | $1.08/ml | |
| Grey Vetiver Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $165list | $2.40/ml | 2 |
| Grey Vetiver Parfum | 50 ml, 100 ml | $205list | $3.00/ml | |
| Jasmin Rouge Eau de Parfum | 50 ml | $300list | $6.00/ml | 1 |
| Lost Cherry Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $265list | $6.30/ml | 18 |
| Lost Cherry Body Mist | 120 ml | $130list | $1.08/ml | |
| Mandarino di Amalfi Eau de Parfum | 50 ml | $300list | $6.00/ml | 3 |
| Myrrhe Mystère Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $202list | $4.60/ml | 2 |
| Neroli Portofino Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml | $202list | $3.56/ml | 4 |
| Neroli Portofino Parfum | 50 ml | $402list | $8.04/ml | |
| Neroli Portofino Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Noir Extreme Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 150 ml | $165list | $1.87/ml | 2 |
| Noir Extreme Parfum | 50 ml, 100 ml | $205list | $3.00/ml | |
| Noir Extreme Body Mist | 120 ml | $65list | $0.54/ml | |
| Noir de Noir Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $300list | $4.60/ml | 2 |
| Ombré Leather Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 150 ml | $165list | $1.87/ml | 4 |
| Ombré Leather Parfum | 50 ml, 100 ml | $205list | $3.00/ml | |
| Ombré Leather Body Mist | 120 ml | $65list | $0.54/ml | |
| Ombré Leather Reserve | 50 ml, 100 ml | $205list | $3.00/ml | |
| Oud Minérale Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $165list | $2.40/ml | 2 |
| Oud Voyager Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml | $202list | $3.56/ml | 2 |
| Oud Wood Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml | $202list | $3.56/ml | 13 |
| Oud Wood Parfum | 50 ml | $402list | $8.04/ml | 1 |
| Oud Wood Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Rose D'Amalfi Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $165list | $3.75/ml | 2 |
| Rose Exposed Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $202list | $4.60/ml | 1 |
| Rose Prick Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $265list | $6.30/ml | 3 |
| Rose Prick Body Mist | 120 ml | $130list | $1.08/ml | |
| Santal Blush Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $202list | $6.00/ml | 1 |
| Soleil Blanc Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 250 ml | $300list | $3.56/ml | 4 |
| Soleil Blanc Parfum | 50 ml | $402list | $8.04/ml | |
| Soleil Blanc Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Soleil Neige Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $125list | $2.40/ml | 2 |
| Soleil de Feu Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $195list | $6.00/ml | 1 |
| Taormina Orange Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $202list | $6.00/ml | 2 |
| Tobacco Chocolat Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml | $202list | $3.56/ml | |
| Tobacco Chocolat Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Tobacco Vanille Eau de Parfum2007 | 50 ml, 100 ml, 250 ml | $300list | $3.56/ml | 7 |
| Tobacco Vanille Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Tuscan Leather Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $202list | $4.60/ml | 5 |
| Tuscan Leather Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Vanilla Sex Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $265list | $6.15/ml | 3 |
| Vanilla Sex Body Mist | 120 ml | $130list | $1.08/ml | |
| Vanille Fatale Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml | $265list | $8.10/ml | 2 |
| Velvet Orchid Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $165list | $2.40/ml | 1 |
| White Suede Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $202list | $4.60/ml | 1 |
| White Suede Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |
| Ébène Fumé Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml | $202list | $4.60/ml | 3 |
| Ébène Fumé Body Mist | 120 ml | $100list | $0.83/ml | |