| Absolu Aventus Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 490 ml | $450list | $3.27/ml | 3 |
| Acqua Fiorentina Eau de Parfum2012 | 30 ml, 75 ml, 250 ml, 500 ml | $310list | $3.04/ml | 2 |
| Aventus Eau de Parfum2010 | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 240 ml, 490 ml, 980 ml | $270list | $1.94/ml | 47 |
| Aventus Cologne | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml, 1000 ml | $380list | $1.90/ml | 11 |
| Aventus For Her Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml, 240 ml, 500 ml, 1000 ml | $310list | $1.90/ml | 4 |
| Bois Du Portugal Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml | $360list | $2.50/ml | 2 |
| Carmina Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml, 240 ml, 490 ml, 980 ml | $310list | $1.94/ml | 4 |
| Centaurus Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $410list | $5.60/ml | 1 |
| Delphinus Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $410list | $5.60/ml | 1 |
| Eladaria Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml | $310list | $6.13/ml | 3 |
| Erolfa Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml | $360list | $2.50/ml | 3 |
| Fleurissimo Eau de Parfum | 75 ml, 240 ml, 490 ml | $460list | $3.10/ml | |
| Green Irish Tweed Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 490 ml, 980 ml | $360list | $1.79/ml | 8 |
| Himalaya Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 250 ml, 490 ml | $360list | $2.55/ml | 2 |
| Iris Debonair Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml | $380list | $3.33/ml | |
| Jardin d'Amalfi Eau de Parfum2011 | 75 ml, 250 ml | $640list | $4.68/ml | 1 |
| Leather Sleeve | 75 ml | $215list | $2.87/ml | |
| Love In Black Eau de Parfum | 75 ml, 250 ml, 500 ml | $460list | $3.04/ml | 2 |
| Love In White Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml, 240 ml, 500 ml, 980 ml | $310list | $1.94/ml | 3 |
| Love In White For Summer Eau de Parfum | 75 ml | $460list | $6.13/ml | |
| Millésime 1849 Eau de Parfum | 100 ml | $510list | $5.10/ml | |
| Millésime Impérial Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml, 1000 ml | $360list | $1.75/ml | 6 |
| Original Santal Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml | $360list | $2.50/ml | 3 |
| Original Vetiver Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 490 ml | $360list | $2.55/ml | 2 |
| Oud Zarian Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml | $470list | $6.30/ml | 1 |
| Pure White Cologne | 75 ml, 250 ml | $640list | $4.68/ml | 5 |
| Queen of Silk Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml | $310list | $6.13/ml | 1 |
| Royal Mayfair Eau de Parfum | 100 ml | $590list | $5.90/ml | 2 |
| Royal Oud Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml | $415list | $3.14/ml | 2 |
| Royal Princess Oud Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml, 240 ml, 490 ml, 1000 ml | $340list | $1.90/ml | 2 |
| Royal Water Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 250 ml, 500 ml | $360list | $2.50/ml | 2 |
| Rue Des Saint-Peres-Trunk | 100 ml | $1,700list | $17.00/ml | |
| Silver Mountain Water Eau de Parfum | 30 ml, 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml, 1000 ml | $260list | $1.75/ml | 5 |
| Spring Flower Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml, 240 ml, 490 ml | $310list | $3.10/ml | 1 |
| Tabarome Millésime Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 250 ml, 490 ml | $360list | $2.55/ml | |
| The Trunk Rue Royale | 240 ml | $2,500list | $10.42/ml | |
| Viking Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml | $380list | $2.60/ml | 4 |
| Virgin Island Water Eau de Parfum | 50 ml, 100 ml, 240 ml, 500 ml | $360list | $2.50/ml | 10 |
| White Amber Eau de Parfum | 75 ml, 250 ml | $640list | $4.68/ml | 1 |
| White Flowers Eau de Parfum | 75 ml, 250 ml | $640list | $4.68/ml | |
| Wild Vetiver | 50 ml, 100 ml | $380list | $5.10/ml | 2 |
| Wind Flowers Eau de Parfum | 30 ml, 75 ml, 250 ml | $310list | $3.84/ml | 3 |