| 9 AM Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| 9 AM Dive Eau de Parfum | 100 ml, 150 ml | $50list | $0.40/ml | |
| 9 AM Pour Femme Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| 9 PM Eau de Parfum | 100 ml, 150 ml | $50list | $0.40/ml | |
| 9 PM Elixir Extrait de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| 9 PM Night Out Extrait de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| 9 PM Pour Femme Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| 9 PM Rebel Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Abiyad Mukhallat Eau de Parfum | 100 ml | $40list | $0.40/ml | |
| Abiyad Musk Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Abiyad Sandal Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Abraaj Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Adwaa Al Sharq Perfume Oil | 25 ml | $40list | $1.60/ml | |
| Arjowaan Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Cherry Bouquet Eau de Parfum | 80 ml | $50list | $0.63/ml | |
| Dehn Al Oudh Abiyad Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Delicious Bouquet Eau de Parfum | 80 ml | $50list | $0.63/ml | |
| Edict Amberythme Eau de Parfum | 80 ml | $69.50list | $0.87/ml | |
| Edict Musctique Eau de Parfum | 80 ml | $69.50list | $0.87/ml | |
| Edict Ouddiction Eau de Parfum | 80 ml | $69.50list | $0.87/ml | |
| Fakhar Al Jamaal Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Highness III Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| Highness IV Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| Highness IX Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| Highness V Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| Highness VI Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| Highness X Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| His Highness White Eau de Parfum | 100 ml | $100list | $1.00/ml | |
| Historic Doria Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Historic Olmeda Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Historic Sahara Extrait de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Inara Black Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Inara White Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Kiaana Angel Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Kiaana Crush Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Kiaana Vibes Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| La Fleur Bouquet Eau de Parfum | 80 ml | $50list | $0.63/ml | |
| Lilia Perfume Oil | 25 ml | $40list | $1.60/ml | |
| Lynked Forever Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Lynked Freedom Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Mirsaal of Trust Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Mirsaal with Love Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Modest Deux Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Modest Une Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Mystique Bouquet Eau de Parfum | 80 ml | $50list | $0.63/ml | |
| Ornament Pour Femme Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Ornament Pour Homme Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Ornament Purple Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Oud Rising Eau de Parfum | 80 ml | $60list | $0.75/ml | |
| Paris Oud Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Patchouli on Fire Eau de Parfum | 80 ml | $60list | $0.75/ml | |
| Portrait Abstract Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Portrait Revival Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Pure Musk Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Rare Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Rare Carbon Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Rare Passion Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Rare Reef Extrait de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Souvenir Blooming Bliss Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Souvenir Desert Rose Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Souvenir Floral Bouquet Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Stardust Extrait de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum | 100 ml | $60list | $0.60/ml | |
| Supremacy Gala Luxury Collection Eau de Parfum | 90 ml | $60list | $0.67/ml | |
| Supremacy Gold Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy Noir Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy Not Only Intense Extrait de Parfum | 100 ml, 150 ml | $60list | $0.40/ml | |
| Supremacy Pink Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy Purple Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy Silver Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy Tapis Rouge Luxury Collection Eau de Parfum | 90 ml | $60list | $0.67/ml | |
| Supremacy in Heaven Eau de Parfum | 100 ml | $50list | $0.50/ml | |
| Supremacy in Oud Extrait de Parfum | 100 ml | $60list | $0.60/ml | |
| Supremacy in Oud Luxury Collection Extrait de Parfum | 150 ml | $60list | $0.40/ml | |
| TRIBUTE BLUE edition Eau de Parfum | | | | |
| Tasneem Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Tobacco Rush Eau de Parfum | 80 ml | $60list | $0.75/ml | |
| Tribute Blue Eau de Parfum | 100 ml | $60list | $0.60/ml | |
| Tribute Pink Eau de Parfum | 100 ml | $60list | $0.60/ml | |
| Turathi Blue Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Turathi Brown Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Turathi Electric Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Turathi Purple Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Turathi Red Eau de Parfum | 90 ml | $50list | $0.56/ml | |
| Violet Bouquet Eau de Parfum | 80 ml | $50list | $0.63/ml | |
| Ward Al Usshaq Perfume Oil | 20 ml | $40list | $2.00/ml | |
| Zabarjad | 25 ml | $50list | $2.00/ml | |